Preskočiť na obsah

#5820

Adresa
Župčany, 95, Župčany 95, Župčany
Stav
Rieši sa

Dobry den. Chcem sa opytat, ci by bolo mozne, aby kosit chodil castejsie zbierat papier, nakolko bezne sa bedna pri triedeni naplni za mesiac a dalsie 3 cakame kym ju pridu vysypat, to znamena, ze papier zbytocne neraz skonci v komunalnom odpade, kedze ho uz nemame kde skladovat. Popripade, najst ine vhodne riesenie, mozno nejake vacsie kontajnery osadit niekde pri urade, ci skole.